Volná místa

 

N ě m e c k o  –  W ü r t t e m b e r g  ( 1 2   m ě s í c ů )

 
Typ projektu: STÁŽ ZDARMA
Termín realizace: 1. 4. 2018 – 31. 3. 2019
Informace a přihlášky: 20. 8. 2017; OKO centrum, J. Bartošová, info@oko-centrum.cz, tel.: 777 900 818
Téma: Práce spojená s běžnou administrativou a chodem organizace včetně práce s dětmi v uprchlických zařízeních ve věku 6-12 let
POŽADAVKY NA DOBROVOLNÍKA: Určeno pro mladé z ČR, věk 18-30. Zájem o běžnou administrativu – psaní emailů, tvoření letáků, posílání dopisů, odpovědnost za materiál pro semináře a kempy. Základy Aj a Nj. Nutné mít řidičské oprávnění.
ÚKOLY DOBROVOLNÍKA: Dobrovolník se bude podílet na projektu o mezikulturním učení. Bude se podílet na psaní mezikulturní žádosti pro Stuttgart a okolí. Každý týden se skupinou dobrovolníků a EVS koordinátorem navštíví různá uprchlická zařízení, kde budou vytvářet malé projekty pro děti ve věku 6-12 let.
Bude se podílet na různých seminářích. Bude podporou při organizaci, přípravě, realizaci i evaluaci kempu v létě či o zimních prázdninách. Bude nápomocen při nákupech či odvozu. Dobrovolník bude shromažďovat informace a materiály o mobilitě v Evropě pro evropskou mládež. Bude se podílet na našem informálním meetingu o mezinárodní práci s mladými. Bude tvořit různé plakáty, letáky, bannery. Bude odpovědný za aktualizování domovské stránky, Instagramu, atd. Možnost realizace vlastního projektu.
Více informací zde. Pro více informací volejte: Jitka Bartošová, 777 900 818, info@oko-centrum.cz